Yourstory.pl | Fotografia » Fotografia ślubna, rodzinna i dziecięca, portretowa i buduarowa

Masthead header

Beata i Tomek | Reportaż ślubny – ceremonia i przyjęcie | Warszawa

W czerwcu tego roku mieliśmy okazję fotografować piękny, dopracowany w każdym detalu ślub. Takie lubimy najbardziej! :D Beata i Tomek zadbali o każdy szczegół, a aranżacje kwiatowe były autorskim pomysłem Panny Młodej. Przepiękny bukiet z najpiękniejszych kwiatów świata – kremowych piwonii, duży kwiat we włosach Panny Młodej, inicjały z mchu, zawieszone na drzwiach kościoła i krzesłach Pary, najpiękniejszy kościół w Warszawie, restauracja całkowicie “bez pompy”, w ludowym stylu i stół tak uroczych słodkości na przyjęciu, że aż żal było je zjeść ;) …no i fantastyczna Para – oboje uśmiechnięci od ucha do ucha, naturalni i cieszący się swoim dniem! Czy fotograf może chcieć więcej? :)

Beata od pierwszego spotkania wiedziała jak ma wyglądać reportaż z Jej ślubu – artystyczna dusza. :) Bardzo się cieszymy, że to właśnie nam postanowili z Tomkiem zlecić realizację swojej wizji i że udało nam się sprostać oczekiwaniom!

Kilka słów od Pary Młodej:

Dziękujemy za cały trud jaki ponieśliście w związku z przygotowaniem naszego reportażu. Zdjęcia są przepiękne. Jesteście z Kamilem wspaniali w tym co robicie, a wasze zdjęcia są magiczne. Oglądając wasza galerię czujemy się jakbyśmy jeszcze raz byli na Krakowskim Przedmieściu, w tym samym czasie, w tej samej chwili czując dalej te same emocje.  Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszych zdjęć i lepszych wspomnień. Wiemy, że dokonaliśmy świetnego wyboru. Jesteście niesamowici i dziękujemy wam z całego serca za utrwalenie tych wspaniałych i niezapomnianych dla nas chwil.
Pozdrawiamy Was gorąco i życzymy wiele powodzenia na fotograficznym szlaku :)
Beata, Tomasz i Jasio

 

Beatko, Tomku – z całego serca dziękujemy za miłe słowa (nieco się zarumieniliśmy czytając tyle pochwał!), Waszą wrażliwość i super przyjęcie nas w dniu Waszego ślubu. Było po prostu bajecznie, mamy nadzieję spotkać Was jeszcze w przyszłości!

Ceremonia: Kościół Akademicki Św. Anny w Warszawie

Przyjęcie: Restauracja Halka w Warszawie

Dekoracje kwiatowe: Pracownia florystyczna Metaflora

Zapraszam do oglądania pełnego materiału.