Yourstory.pl | Fotografia » Fotografia ślubna, rodzinna i dziecięca, portretowa i buduarowa

Masthead header

Justyna i Alan | Reportaż ślubny – przygotowania, ceremonia, wesele | Zakroczym

Przedstawiamy jeden z naszych ulubionych reportaży EVER! :) Przygotowania i wesele Justyny i Alana odbyły się w pięknym wnętrzu Złotopolskiej Doliny, a ślub w urokliwym kościele w Zakroczymiu. Kiedy Justyna zapytała nas kilka dni przed ceremonią, czy nie ma fotograficznych przeciwwskazań do sfotografowania wejścia do kościoła tylko przy świetle świec wiedzieliśmy, że będzie piękne i nie pomyliliśmy się! Do tego mnóstwo cudownych emocji do sfotografowania, łzy radości, deszcz na szczęście na samo wyjście z kościoła, piękne dekoracje od My Big Day i w końcu fantastyczne wesele i super roztańczeni goście.

Jak to wyglądało ze strony Justyny i Alana?

To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Serio. Mimo że pogoda postanowiła się popsuć akurat tego jednego dnia, a Panna Młoda ze skręconą kostką ;) niczego byśmy nie zmienili. Wiedzieliśmy, że było super, ale dopiero po obejrzeniu zdjęć dotarło do nas, ile tam było szczęścia i radości! Nie ma chyba zdjęcia na którym się nie uśmiechamy. :)

Aneta i Kamil uchwycili każdy najmniejszy nawet gest czy ukradkowe spojrzenie, pozostając przy tym zupełnie niewidoczni. Tak poznaje się profesjonalistów! Nie tylko w roli fotografów ale i doradców. :) Anetka czuwała nad moimi przygotowaniami, podpowiadała kiedy zacząć się ubierać, jak założyć sukienkę i jak przypiąć kwiatki.

Bardzo Wam dziękujemy i polecamy każdej kochającej się parze! Dzięki Wam możemy wracać do tych radosnych chwil i przeżywać je again and again (i ciągle to robimy!).

– Justyna i Alan

A my takie piękne śluby moglibyśmy fotografować codziennie! Zapraszamy na reportaż!

Miejsce przygotowań: Dwór Złotopolska Dolina, Zakroczym
Miejsce ceremonii: Parafia Św. Józefa, Zakroczym
Miejsce wesela: Dwór Złotopolska Dolina, Zakroczym
Wizaż i fryzura: Kasia Sujka
Prowadzenie wesela: Mocna Grupa Wodzirejów
Dekoracje: My Big Day

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz