Yourstory.pl | Fotografia » Fotografia ślubna, rodzinna i dziecięca, portretowa i buduarowa

Masthead header

Opinie klientów

To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Serio. Mimo że pogoda postanowiła się popsuć akurat tego jednego dnia, a Panna Młoda ze skręconą kostką ;) niczego byśmy nie zmienili. Wiedzieliśmy, że było super, ale dopiero po obejrzeniu zdjęć dotarło do nas, ile tam było szczęścia i radości! Nie ma chyba zdjęcia na którym się nie uśmiechamy. :)

Aneta i Kamil uchwycili każdy najmniejszy nawet gest czy ukradkowe spojrzenie, pozostając przy tym zupełnie niewidoczni. Tak poznaje się profesjonalistów! Nie tylko w roli fotografów ale i doradców. :) Anetka czuwała nad moimi przygotowaniami, podpowiadała kiedy zacząć się ubierać, jak założyć sukienkę i jak przypiąć kwiatki.

Bardzo Wam dziękujemy i polecamy każdej kochającej się parze! Dzięki Wam możemy wracać do tych radosnych chwil i przeżywać je again and again (i ciągle to robimy!).

Justyna i Alan | Reportaż ślubny 2015

 

Nasz ślub miał miejsce w dniu kiedy lato postanowiło dać z siebie wszystko i uraczyło nas ponad 35 stopniowym upałem… Taka pogoda to wyzwanie dla fotografa, zarówno pod względem komfortu termicznego, jak i pracy nad udanymi zdjęciami. Aneta i Kamil dzielnie stawili czoło wyzwaniu :) Dzięki ich doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu możemy cieszyć się wspaniałymi fotografiami z najważniejszego dnia naszego nowego życia. Zdjęcia pokazują prawdziwe emocje i mają niepowtarzalny charakter. Bardzo dziękujemy za wspaniale wykonaną pracę i wszystkim gorąco polecamy tę parę!

Emilia i Marcin | Reportaż ślubny 2015

 

Już podczas pierwszego spotkania z Anetą widać było jej profesjonalizm, dbałość o szczegóły, ale również bijący od niej spokój, uśmiech i życzliwe podejście. Był to pierwszy i ostatni fotograf z którym się spotkaliśmy (a muszę powiedzieć, że jestem bardzo wybredna ;) ), więc wybór był szybki i bez wątpienia był strzałem w 10! Podczas naszego Wielkiego Dnia Aneta i Kamil tak sprytnie wtopili się w tłum, że czuliśmy się bardzo swobodnie, nie stresowaliśmy się obiektywem aparatu, a tym samym uchwycone momenty były bardzo naturalne i przywołują wiele miłych wspomnień. Podczas dodatkowej sesji zdjęciowej również byli niezastąpieni, a efekty sesji są chyba naszymi ulubionymi zdjęciami, do których (naprawdę!) wracamy przynajmniej raz w tygodniu :) Z radością pokazujemy zdjęcia rodzinie oraz znajomym, którzy również są pod wrażeniem efektów i słyszymy wiele miłych słów. Serdecznie dziękujemy za towarzyszenie nam w najpiękniejszym dniu naszego życia oraz uchwycenie najważniejszych dla nas momentów!

Pozdrawiamy, Kasia & Piotr | Reportaż ślubny 2015 | Sesja poślubna

Kilka lat temu trafiliśmy w internecie na przepiękne zdjęcia Warszawy wykonane przez Józefa Kicmana, a zamieszczone tam przez jego wnuczkę, Anetę. Jak się później okazało ona również jest fotografem i zajmuje się uwiecznianiem różnych przełomowych momentów w życiu ludzi. Takim momentem miał być nasz ślub, więc niemalże bez zastanowienia poprosiliśmy Anetę by towarzyszyła nam i naszym rodzinom w tych ważnych dla Nas chwilach.

Oboje z Kamilem wykazali się pełnym profesjonalizmem. Niczym duchy, nie zauważani przez nikogo, uwiecznili przygotowania, ślub i wesele, tworząc piękny, pełen energii, spontaniczności i wzruszeń materiał. Natomiast przy sesjach, zawsze z uśmiechem na twarzach i pełną kulturą, potrafili tak nami pokierować byśmy bez stresu wyszli naturalnie i korzystnie.

Aneto, Kamilu – serdecznie dziękujemy za współpracę i polecamy Was wszystkim, którzy chcą mieć piękną pamiątkę na lata.

Ania i Paweł | Sesja narzeczeńska | Reportaż ślubny 2014 | Sesja poślubna

Nasz ślub odbył się prawie rok temu… W rocznicę usiądziemy przy winie i po raz kolejny, ale tym razem w sposób szczególny weźmiemy album do ręki i będziemy oglądać NASZE zdjęcia, wspominając ten dzień! Dziękujemy Anecie i Kamilowi, że tak profesjonalnie uwiecznili te chwile na przepięknych fotografiach. Rzetelne podejście okazane zarówno przed ślubem (w momencie załatwiania formalności), jak i w czasie ceremonii oraz sesji poślubnej miło Nas zaskoczyło, dzięki czemu byliśmy pewni, że dostaniemy piękną pamiątkę. Nasze zdjęcia trafiły do serc również naszej rodziny i najbliższych znajomych. Często spotykaliśmy się z prośbą o przekazanie informacji nt. Naszego fotografa. Szczególnie pragniemy podkreślić, że wybraliśmy Anetę i Kamila z polecenia, a my rekomendujemy Ich usługi fotograficzne innym osobom, którzy chcą mieć profesjonalne fotografie pełne emocji.

Dziękujemy, Hania i Artur | Reportaż ślubny 2013 | Sesja poślubna

 

 

 

 

 

Biorąc ślub wiedziałam, że będzie to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Marzyłam, aby z tej wyjątkowej chwili zachowała się szczególna pamiątka na wiele, wiele lat. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że tą najważniejszą pamiątką stały się zdjęcia Anety i Kamila. W kościele byli prawie niezauważalni, a uchwycili każdy wzruszający moment, każdą radość, łzę i uśmiech. Zdjęcia są pełne ciepła, a co najważniejsze nie pozbawione humoru. Błyskawicznie reagowali na to co dzieje się dookoła, potrafili rozluźnić, rozśmieszyć, doradzić. Jednym słowem POLECAMY WSZYSTKIM

Agnieszka i Piotrek | Reportaż ślubny 2013

 

Szukając fotografa skupiliśmy się na jednym – chcieliśmy, aby zdjęcia były dynamiczne i chociaż w połowie oddały energię i emocje, które towarzyszyły nam w tym wyjątkowym dniu. Aneta i Kamil wywiązali się z zadania w 100%, a w zasadzie w 200%, bo ich zdjęcia przekazały to nie w połowie, a w całości:) Świadomie zrezygnowaliśmy z kamerzysty, więc tym bardziej zależało nam, aby zdjęcia uwieczniły jak najwięcej prawdziwych emocji. Nie było pozowania, ustawiania i wymuszonych uśmiechów na “trzy czte ry!”. Były za to uczucia, energia, cudowny nastrój i mnóstwo szczerej radości! Do zdjęć wracamy baaardzo często i za każdym razem przeżywamy ten dzień na nowo. Bardzo Wam dziękujemy i polecamy wszystkim, którzy chcą w wyjątkowy sposób utrwalić ważne chwile!

Asia i Maciek | Reportaż ślubny – ceremonia 2012 | Reportaż ślubny – wesele 2012

 

Jeśli chcesz mieć wspaniałą pamiątkę z pierwszych tygodni życia swojego dziecka to jak najbardziej polecamy współpracę z Panią Fotograf Anetą Kicman. Dzięki niej nieruszając się z domu, w pełni komfortowo dla maleństwa udało nam się zrobić niezapomnianą sesję fotograficzną, której efektem był komplet pięknych zdjęć. Panią Fotograf cechuje pełen profesjonalizm, ogromna troska o dobro dziecka, kreatywność w poszukiwaniu udanych stylizacji i ujęć. Przez cały okres naszej współpracy bardzo szybko odpowiadała na nasze maile czy też telefony. Z usługi wywiązała się w określonym w umowie czasie, a otrzymana przez nas płyta ze zdjęciami zaskoczyła nas uroczym opakowaniem.

Daria i Marcin Zielińscy | Sesja noworodkowa

 

 

Dziękujemy za cały trud jaki ponieśliście w związku z przygotowaniem naszego reportażu. Zdjęcia są przepiękne. Jesteście z Kamilem wspaniali w tym co robicie, a wasze zdjęcia są magiczne. Oglądając wasza galerię czujemy się jakbyśmy jeszcze raz byli na Krakowskim Przedmieściu, w tym samym czasie, w tej samej chwili czując dalej te same emocje. Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszych zdjęć i lepszych wspomnień. Wiemy, że dokonaliśmy świetnego wyboru. Jesteście niesamowici i dziękujemy wam z całego serca za utrwalenie tych wspaniałych i niezapomnianych dla nas chwil.

Pozdrawiamy Was gorąco i życzymy wiele powodzenia na fotograficznym szlaku :)

Beata, Tomasz i Jasio | Reportaż ślubny 2013

 

 

Praca nad sesją zaczęła się od ustalenia warunków współpracy, motywu przewodniego, rekwizytów, wizażu, itp. Do pomysłów, które miałam ja, Aneta dodała swoje przemyślenia, zasugerowała miejsca/trasę sesji. To niesamowite uczucie współpracować z kimś, kto działa tak profesjonalnie, czyli dokładnie ustawia cały ten sprzęt (oświetlenie, blendy, etc.), daje wskazówki gdzie, na przykład, skierować głowę czy ramiona oraz na poczekaniu wymyśla coraz to nowe kadry. Dzięki temu na zdjęciach jestem pokazana z najlepszej strony!

Sama sesja była bardzo przyjemna. Efekt końcowy, czyli zdjęcia i przepięknie oprawiona płyta DVD, mile mnie zaskoczył. Zdjęcia są bardzo różnorodne jeśli chodzi o kadry i obróbkę, jest dużo dynamicznych ujęć. Cudowne jest to, że część zdjęć nie jest pozowana – Aneta czekała na odpowiednią chwilę i robiła zdjęcia w naturalnych pozach czy momentach. Nie mogę zdecydować się, które zdjęcie podoba mi się najbardziej!

Nie jest to tylko moje subiektywne odczucie, mój ukochany i moi znajomi po obejrzeniu efektu końcowego zgodnie stwierdzili, że zdjęcia są bardzo zmysłowe, profesjonalne i że jest to moja najlepsza sesja!
Wydaje mi się, że Aneta jest osobą, która łączy cechy organizatorsko-menadżerskie z artystycznymi. To bardzo rzadkie połączenie… Dlatego nie mogę się doczekać nowej okazji do współpracy!

Kasia | Nocna sesja portretowa

 

 

 

 

 

Chwilę zastanawiałam się jak opisać moje uczucia i wrażenia po sesji buduarowej. I doszłam do wniosku, że najważniejsze w takiej sytuacji jest podejście osoby, do której zwracamy się z taką prośbą, czyli fotografa. Profesjonalnego, uczciwego, zaangażowanego w swoją pracę. Sesja buduarowa dla kogoś kto nigdy wcześniej się jej nie podejmował może być krępująca – Aneta zadbała o to, bym absolutnie nie czuła się skrępowana. W trakcie robienia zdjęć cały czas ze mną rozmawiała, dawała cenne rady. To było bardzo pokrzepiające i cenne. Zadbała o każdy detal przed, w trakcie i po sesji, a same zdjęcia okazały się być wprost wspaniałe. (Narzeczonemu również bardzo się podobały! :)) Życzę każdemu by spotkał na swojej drodze tak dobrego fotografa.

Agata | Sesja buduarowa 2012

 

Kilka miesięcy minęło od dnia naszego ślubu to jest 17 września 2011. Ten czas przyniósł nam szczęście i radość z bycia razem. Mówią, że najważniejsze są te chwile, których jeszcze nie znamy – to prawda ale nie sposób zapomnieć o tych, które minęły, które stały się początkiem wspólnej drogi. Te wspomnienia wracają szczególnie mocno kiedy możemy wciąż i wciąż oglądać fotografie z przygotowań do ślubu, z samej ceremonii a potem z przyjęcia weselnego i sesji. Na każdym zdjęciu od nowa możemy zobaczyć i przeżyć każdy moment, każdą emocję towarzyszącą nam w tamte dni. Obecność obiektywu była tak naturalna, dyskretna i subtelna, że mogliśmy czuć się całkowicie swobodnie i naturalnie. To sprawiło, że na każdej fotografii jesteśmy sobą i bez reszty prawdziwi.

Dziękujemy Wam z całego serca za profesjonalizm i serce, których nie zabrakło w czasie wszystkich sesji zdjęciowych. Owoc tej pracy pozostanie z nami jako ślad wspaniałych przeżyć na zawsze :)

Natalia i Łukasz | Reportaż ślubny 2011 | Sesja poślubna

 

Udane zdjęcie to takie, które zatrzymuje wybraną chwile i pozwala się nią delektować w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Dzień naszego ślubu, tak długo wyczekiwany, pełen wrażeń i wzruszeń – minął błyskawicznie. Dzięki pracy Anety możemy jednak cofnąć się w czasie i przeżywać te chwile od nowa. Wszelkie uczucia, które towarzyszyły nam tego dnia wracają, gdy tylko przeglądamy nasze zdjęcia. Chcemy Ci Anetko podziękować za piękną pamiątkę, za to, że utrwaliłaś na zawsze jeden z Najpiękniejszych dni Naszego życia. Takiego fotografa życzymy wszystkim młodym parom!

Kasia i Marcin | Reportaż ślubny 2011

 

Nasz ślub będzie wydarzeniem o którym przypominać będą najpiękniejsze zdjęcia jakie kiedykolwiek mieliśmy :) Współpraca z Anetą to był najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać, dzięki niej uwiecznione zostały ważne dla nas momenty, o których moglibyśmy zapomnieć w ferworze przygotowań. Nasza sesja nie przypomina w żaden sposób sztampowych zdjęć ślubnych, ale jest zupełnie inna, oryginalna, zaskakująca i wszystkim baaardzo się podoba. Bez wahania każdemu polecamy współpracę, mamy nadzieję, że nie była to nasza ostatnia sesja.

Natalia i Hubert Maciak | Sesja narzeczeńska | Reportaż ślubny 2011 | Sesja poślubna

 

 

Szukacie fotografa? Dobrze trafiliście! Pierwsza i ostatnia zasada fotografii brzmi: “To ludzie robią zdjęcia, a nie aparat”, i dlatego poproszenie Anety o uwiecznienie naszego ślubu było świetnym wyborem. Jest młoda, energiczna, i ma mnóstwo pomysłów, a przy tym potrafi cudownym sposobem “zniknąć” i zrobić zdjęcia o których nie śniło się nawet Annie Leibovitz, wy natomiast będziecie zachodzić w głowę jak Ona to zrobiła. W sumie to już nie możemy się z Żoną doczekać kolejnej okazji do współpracy z Anetą.

PS. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniale uwiecznione najwspanialsze chwile w Naszym życiu.

Malwina i Michał | Reportaż ślubny 2011 | Sesja poślubna

 

Mieliśmy przyjemność współpracowania z Anetą podczas dwóch sesji: narzeczeńskiej oraz poślubnej. Zdjęcia wyszły super, a bawiliśmy się przy ich robieniu jeszcze lepiej – czegóż chcieć więcej? Pełen profesjonalizm z dużą dozą humoru, ciepła, otwartości oraz pasji to właśnie Aneta.  Szykuj się kochana! Planujemy autokar dzieci, a każde trzeba będzie sfotografować!

Magda i Tomek | Sesja narzeczeńska 2010 | Sesja poślubna 2011

 

 

Choć muszę przyznać, że przed sesją miałam pewne obawy (dotyczące przede wszystkim tego, czy nie będę zbyt zestresowana i czy to się nie przełoży na zdjęcia), to okazało się, że były zupełnie bezpodstawne. Aneta po mistrzowsku potrafi zadbać o atmosferę w trakcie pracy. Ma tyle pozytywnej energii, że współpraca z nią staje się przyjemnością, nie ma mowy o stresie czy skrępowaniu, co moim zdaniem ma ogromny wpływ na zdjęcia. Ma też cudowny dar, który umożliwia jej wydobycie naturalnego, kobiecego piękna z modelek. Jej pomoc nie ogranicza się tylko do wskazówek, jak się ustawić na zdjęciu – jeśli trzeba doradzi ze stylizacją, wybierze dodatki. Mówią krótko: PRAWDZIWY SKARB. Zdjęcia budzą zachwyt moich znajomych, cieszą mnie dziś i na pewno będą piękną pamiątką w przyszłości. Dziękuję za wspólną sesję!

Iza | Sesja buduarowa

 

Anetka nie dość, że jest świetnym fotografem, to jest także przemiłą osobą, pełną pasji i energii – miała siłę przez dwie godziny biegać za moim szalonym maluchem :)

Dziękujemy Anetko za wspaniałą pamiątkę :)

Paulina | Sesja rodzinna

 

 

 

 

 Aneta to profesjonalistka w każdym calu, nawet przy zwykłym krzaku potrafi zrobić magiczne zdjęcia ;) Dziewczyna ma talent i umiejętności, gorąco polecamy!

Monika i Paweł | Sesja narzeczeńska

 

 

 

 

 

Trafiliśmy na bloga Anety przypadkowo. Poprosiliśmy o sfotografowanie naszego ślubu cywilnego i okazało się, że… to był najlepszy przypadek, jaki mógł się przytrafić! :)

Dziękujemy serdecznie Anetko i do zobaczenia za rok! :)

Natalia i Łukasz

 

 

 

Jako fotograf dziecięcy Aneta sprawdziła się znakomicie! Przede wszystkim od razu zdobyła zaufanie Zuzi (może za sprawą balonika i mydlanych baniek, a może po prostu dlatego,że dobrze jej z oczu patrzy;)), dzięki czemu mała modelka była uśmiechnięta przez całą sesję! Ma głowę pełną pomysłów na ciekawe ujęcia, potrafi wydobyć z modelki to, co w niej najlepsze. A poza tym udało jej się uchwycić najsłodsze dziecięce minki :)

Polecam! Ja już jestem umówiona na kolejną sesję:)

Paulina

 

Nasze zdjęcia zrobione przez Anetę znalazły się w naszych miejscowych gazetach – dziennikarze prosili o “te piękne zdjęcie, które macie na facebooku”.

Pani fotograf ma mnóstwo pomysłów, mówi co i jak robić, gdy ktoś, tak jak my, nie ma doświadczenia, rozmawia i śmieje się razem z nami, co rozluźnia atmosferę :)

Aneta jest niezastąpiona i nie do opisania ;)

Dziękujemy Ci jeszcze raz.

 

Zdjęcia Anety z pewnością zachwycą estetów oraz tych, którzy cenią sobie profesjonalizm. Jej sesje to niepisane, pełne emocji opowieści. Polecam tę młodą, pomysłową artystkę również ze względu na jej anielską cierpliwość podczas sesji! :)

Aneto, raz jeszcze dziękuję za piękne fotografie, które wciąż budzą zachwyt wśród moich znajomych. :)

Aleksandra

 

Sesja narzeczeńska była moją drugą sesją z Anetą, więc szłam na nią wyluzowana i nastawiona pozytywnie. Bardziej denerwował się Hubert, który ciągle marudził, że jest niefotogeniczny i zepsuje nasze zdjęcia.

Pierwsza faza jego zaskoczenia to było pytanie: “czy ja naprawdę tak dobrze wyglądam?” :)

Ja wiedziałam to zawsze, teraz wiedzą już wszyscy :)

Natalia

 

Znam Anetę z salsy. Zawsze podziwiałam jej ekspresyjne zdjęcia robione w ruchu, w tańcu. Jej zdjęcia oddają emocje, myśli, idealnie przekazują uchwycony moment.

Sesja plenerowa z Anetką była dla mnie bajeczną przygodą. Myślę, ze każda kobieta powinna sobie sprawić taką sesje, aby dostrzec to czego w sobie na co dzień nie widzi, czyli piękno.

Mirka

 

 

Kilka lat temu miałam okazję brać udział w sesji z tzw. “renomowanym fotografem”. Pamiętam ją jako straszliwą harówkę. Twarz bolała od sztucznych uśmiechów a po kilku godzinach zastanawiania się jak teraz ułożyć ręce, a jak nogi, miałam wszystkiego dosyć. Efekt? Ok. 200 prawie identycznych zdjęć. Dlatego, kiedy postanowiliśmy z narzeczonym zrobić sesję poślubną, szłam z pewnymi obawami. Żadne z nich się nie sprawdziły!

Z Anetą jest inaczej, przysięgam! :)

Między nią a fotografowanym jest cały czas świetna energia i nawet uśmiechy przychodzą zupełnie naturalnie. A co najważniejsze, ta dziewczyna ma niesamowite oko:

– Stańcie pod tym murem.

Ja widzę obdrapaną, starą ścianę, ale idę posłusznie.

– Ola, włosy z twarzy. Michał, ręka Oli na ramię, druga za głowę. Ola, włosy! Trochę w prawo, głowa w dół, Ola włosy z twarzy!

Pozornie nic tu nie ma jakiegoś większego sensu. A potem na zdjęciu… rewelacyjne cienie, cudowne kolory. A my, wyglądamy o wiele lepiej niż w rzeczywistości. Cud.

Ola

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz