Yourstory.pl | Fotografia » Fotografia ślubna, rodzinna i dziecięca, portretowa i buduarowa

Masthead header

Ola i Michał | Reportaż ślubny | Ostrołęka, Stary Susk

Ślub Oli i Michała odbył się w pięknym, barokowym kościele św. Antoniego w Ostrołęce, a wesele w malowniczo położonym domu weselnym Zielony Zakątek w Susku Starym. Wybór lokalizacji wesela był strzałem w dziesiątkę – piękny, malowniczy ogród ze stawem, elegancka sala z drewnianymi elementami, świetnie pasowały do pozostałych rustykalnych elementów :-) Stylizacja Panny Młodej także warta jest uwagi! Zobaczcie, jak udało jej się połączyć klasykę białej koszuli, zwiewność sukni ślubnej i naturalne dodatki, np. drewniane bransolety.

Nie trudno zauważyć, że kolorem przewodnim ślubu i wesela Oli i Michała była zieleń: biżuteria Panny Młodej, stroje druhen i krawaty Pana Młodego i drużbów, sukienki mam – wszystko to w różnych odcieniach zieleni! Nawet wnętrze kościoła było dopasowane kolorystycznie, nie wspominając już o nazwie sali weselnej :)

Dla Oli i Michała przygotowałam ponad 350 zdjęć, poniżej możecie zobaczyć część z nich – zapraszam do oglądania!

PS. Oglądając materiał, zwróćcie uwagę na smakowite, ozdobione grafiką malin, winiety na stołach, projektu Pana Młodego i niesamowite oświetlenie sali weselnej, które zaaranżowała firma Groda :-)

Reportaż ślubny