Yourstory.pl | Fotografia » Fotografia ślubna, rodzinna i dziecięca, portretowa i buduarowa

Masthead header

Asia i Mateusz | Reportaż ślubny – ceremonia i wesele | Warszawa Ursynów, Michałowice

Asia i Mateusz to dla mnie Para wyjątkowa. :-) Mateusza poznaliśmy z Kamilem w zeszłym sezonie ślubnym, przy wspólnym stoliku dla „ekipy pracującej” na weselu Beaty i Patryka, traf sprawił, że miesiąc później spotkaliśmy się jeszcze u Oli i Michała, a później jeszcze Karoliny i Adama… ;-) Mateusz jest DJem i wraz z wodzirejami Łukaszem i Krzyśkiem są wg mnie świetną ekipą prowadzącą wesela. A ponieważ dzięki swojej pracy Mateusz wiedział o nas dużo więcej niż przeciętna para narzeczonych, tym bardziej było nam miło, że w roli fotografów na własnym ślubie i weselu chciał widzieć właśnie nas. :-)

Z kolei Asia, to po prostu dziewczyna do rany przyłóż! Jej pogodny uśmiech potrafi rozpromienić każdego, toteż na weselu nie było nawet mowy o sztywnej atmosferze – Asia od początku przyjęcia biegała między stolikami rozmawiając z bliskimi, a do tańca oboje z Mateuszem zapraszali wszystkich gości po kolei – chyba nikt się nie uchował! ;-)

Wspomnę jeszcze, że na weselu do tańca zagrzewał Zespół z Wodzirejem – są świetni i z czystym sumieniem można polecić ich każdemu, kto nie może zdecydować się: zespół czy wodzirej. :)

Ceremonia: Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego, Warszawa Ursynów, ul. KEN

Wesele: Venecia Palace, Michałowice

Zapraszamy do oglądania!