Yourstory.pl | Fotografia » Fotografia ślubna, rodzinna i dziecięca, portretowa i buduarowa

Masthead header

Ania i Łukasz | Reportaż ślubny – przygotowania, ceremonia, wesele | Warszawa, Otwock

Czasem poznaje się kogoś bardzo powoli i trzeba czasu, by znajomość nabrała tego luzu, który jest najbardziej pożądany na zdjęciach. A czasem jest tak… jak z Anią i Łukaszem! :D Od pierwszej rozmowy ma się wrażenie, że zna się Ich od zawsze i nie da się nie polubić tych dwojga w ciągu kilku pierwszych sekund. :)

Tak to właśnie jest, jak jest się fotografem ślubnym – pozytywne emocje udzielają się niesamowicie i ani się obejrzysz a już szczerzysz się zza obiektywu odbierając pozytywne wibracje od całej rodziny Młodej Pary. :D Przyznam, że jakoś szczególnie się nie bronimy i z przyjemnością przeżywamy wzruszenia i eksplozje radości razem z Parą i wszystkimi gośćmi! Przed Wami reportaż pozytywny do granic możliwości!

Powiem jeszcze tylko, że nie dość, że rodzina Pary Młodej jest nad wyraz sympatyczna, to na dodatek zdolna. Nie wiem czy uwierzycie, ale okrągły, biało-różowy bukiet Panny Młodej to dzieło siostry Ani – Świadkowej, a obrazy przedstawiające kwiaty, wiszące na ścianie w tle namalowała… sama Panna Młoda! Czy tak jak ja, jesteście pod wrażeniem? :)

Ceremonia: Parafia Św. Józefa Oblubieńca NMP w Otwocku

Wesele: Sala Bankietowa Hada w Otwocku, którą z przyjemnością polecamy ze względu na przemiłą obsługę i smaczne jedzenie :)

Zapraszam do oglądania!

Podobało się? Nie bój się dać “like’a” poniżej – w lewym dolnym! :)