Yourstory.pl | Fotografia » Fotografia ślubna, rodzinna i dziecięca, portretowa i buduarowa

Masthead header

Paulina i Kamil | Sesja narzeczeńska na Hradczanach | Praga, Czechy

Tak to ze mną bywa, że kiedy coś sobie wymarzę, to zaraz niepostrzeżenie pojawiają się możliwości, by to marzenie spełnić. Nie ma lekko! ;) I kiedy tylko wpisałam na moją listę rzeczy do zrobienia w życiu (tak, mam taką) fotograficzne zlecenie w Pradze, to niemal od razu los rzucił nas na Václavské náměstí! A więc ogłaszam, że następnym miejscem na liście jest Rzym albo Bergen! ;)

Z Pauliną i Kamilem dużo wcześniej zastanawialiśmy się nad tematem sesji narzeczeńskiej i ustaliliśmy jedno: będzie jak w filmie drogi (to się nawet sprawdziło). Byliśmy już umówieni na zdjęcia na podwarszawskich bezdrożach, ale traf sprawił, że musieliśmy odłożyć sesję narzeczeńską na “po ślubie”. Wyobraźcie sobie naszą radość, kiedy pod koniec lipca Paulina napisała, że ma szalony pomysł, chce nas porwać na weekend, a miejscem docelowym jest Praga! :)

Dziś zapraszam na oglądanie zdjęć z sesji narzeczeńskiej – odwiedziliśmy Hradczany i Małą Stranę, a już niebawem na blogu sesja poślubna na Staromiejskim Rynku i Moście Karola. :)

Paulina, Kamil – dziękujemy!

Zapraszam do oglądania: