Yourstory.pl | Fotografia » Fotografia ślubna, rodzinna i dziecięca, portretowa i buduarowa

Masthead header

Gdzie jesteśmy, gdy nas nie ma?

Cześć Wam!

Bardzo nam miło, że otrzymujemy od Was tak dużo pytań o to, kiedy nowe materiały pojawią się na blogu! :) To dla nas wielki komplement, że tu zaglądacie i czekacie na nasze nowe zdjęcia i gdybyśmy tylko mogli, to codziennie wrzucalibyśmy coś nowego. :) Dlatego właśnie, chcielibyśmy Wam pokazać co się u nas działo przez ostatnie tygodnie i dlaczego nie mamy czasu na aktualizowanie strony tak często jakbyśmy chcieli. Poniżej wklejamy dla Was mały skrótowiec z ostatnich reportaży i sesji. :)

Pamiętajcie też, że jak zawsze najwięcej nowości pojawia się na Facebooku – tam zobaczycie wszystkie nowe zdjęcia, które chcemy Wam pokazać jeszcze zanim pełny materiał będzie gotowy. Jeśli tylko macie ochotę, możecie też śledzić nas na Instagramie – tam często pojawiają się backstage’e z sesji i nasze bardziej personalne zdjęcia z wyjazdów, spacerów i wieczorów. Zapraszamy też do obserwowania naszego profilu na Twitterze – na razie stawiamy tam pierwsze kroki, ale będzie nam bardzo miło, jeśli do nas dołączycie. :)

Na blogu zaś już niedługo pojawi się materiał z pięknego ślubu naszych przyjaciół – Sylwii i Rafała i kilka super sesji, których pokazania Wam już nie możemy się doczekać! Jak zawsze będziemy podawać linki na naszym fanpage’u, dlatego zapraszamy do śledzenia i koniecznie zaznaczenia opcji: “obserwowanie” i “otrzymuj powiadomienia”, jeśli nie chcecie, by coś Wam umknęło przez pokrętne algorytmy Zuckerberga. ;)

Do usłyszenia już niedługo!

Blog zapowiedz