Yourstory.pl | Fotografia » Fotografia ślubna, rodzinna i dziecięca, portretowa i buduarowa

Masthead header

Iwona i Grzegorz | Reportaż ślubny – przygotowania, ceremonia, wesele | Warszawa, Jawczyce

Dzień ślubu Iwony i Grzegorza kojarzy nam się z ciepłym, sierpniowym słońcem. Zupełnie jak odcień włosów Iwony. Kiedy przyjechaliśmy na przygotowania, na wieszaku czekała już minimalistyczna suknia ślubna – klasyczna, o prostych liniach, w kremowym odcieniu. Nie wiem czy wiecie, ale są takie suknie, które idealnie pasują do właścicielek, tak, że gdyby ktoś pomieszał zdjęcia sukien i portrety Panien Młodych, to bez problemu udałoby się powiedzieć która należy do której Panny Młodej. Tę przypasowalibyśmy bez problemu! Muszę też przyznać, że chyba w naszej karierze nie było drugiego tak uśmiechniętego Pana Młodego. Grzegorza pewnie trudno złapać bez uśmiechu na twarzy, jeśli w ogóle jest to możliwe – Iwonka ma dobrze! :)

Przygotowania i wesele odbyły się w Villi Riccona, którą z przyjemnością polecamy wszystkim naszym Parom ze względu na świetną obsługę (a wierzcie nam, że ludzie czuwający nad Waszym przyjęciem są nieocenieni!) i smaczne jedzenie – nasze kubki smakowe już cieszą się na myśl, że w tym roku w Ricconie zagościmy ponownie!

Na ceremonii było ekstra – mimo, że krótka jak to w przypadku ślubów cywilnych bywa, z Iwoną i Grzegorzem była pełna emocji i fajnych chwil. Mimo szybkiego tempa był czas na spojrzenia, przytulenia i uśmiechy, które mamy nadzieję, że widać na zdjęciach! Iwona, Grzegorz – dziękujemy za Waszą naturalność, zaufanie do nas i tyle serdeczności!

Tak się złożyło, że w przypadku wesela Iwony i Grzegorza poznaliśmy jeszcze jedną osobę, która w stu procentach zasługuje na polecenie, a jest nią DJ Janek. Polecamy za profesjonalizm prowadzenia imprezy, oświetlenie sali i superwspółpracę. Wszystkie linki znajdziecie poniżej, a tymczasem zapraszamy do oglądania zdjęć!

Ceremonia ślubu: USC Pałac Ślubów, Warszawa
Wesele: Villa Riccona
DJ: Jan Zachar

20140809_fotograf_slubny_usc_riccona_037