Yourstory.pl | Fotografia » Fotografia ślubna, rodzinna i dziecięca, portretowa i buduarowa

Masthead header

Kasia i Piotr | Reportaż ślubny – przygotowania, ceremonia, wesele | Warszawa Bródno, Bemowo Krasnodwór

Musimy przyznać, że z dnia ślubu Kasi i Piotra najdokładniej pamiętamy wesele – wybawioną Parę Młodą, świetną atmosferę, dających z siebie wszystko na parkiecie gości (oj tak!) i super współpracę z obsługą Krasnodworu (jak zawsze), świetnymi filmowcami z Szyberek.pl i Piotrem Bagińskim w roli prowadzącego. Z taką ekipą moglibyśmy fotografować każdy ślub! :) Miło nam też było zobaczyć wśród gości znajome twarze – tak, tak, my naprawdę w wielu przypadkach Was rozpoznajemy! :) (nieśmiało marzymy, że Wy nas także?). Nie będzie zaskoczeniem, jeśli napiszemy, że było ekstra, prawda?

Miejsce ceremonii: Kościół Św. Włodzimierza, ul. Kondratowicza 2, Warszawa-Bródno
Miejsce wesela: Krasnodwór, ul. Kocjana 70, Warszawa-Bemowo
Prowadzenie wesela: DJ Piotr Bagiński | Piotr Bagiński
Filmowanie: Szyberek.pl

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak to wyglądało z drugiej strony, oto recenzja, jaką dostaliśmy od Kasi i Piotra :)

Już podczas pierwszego spotkania z Anetą widać było jej profesjonalizm, dbałość o szczegóły, ale również bijący od niej spokój, uśmiech i życzliwe podejście. Był to pierwszy i ostatni fotograf z którym się spotkaliśmy (a muszę powiedzieć, że jestem bardzo wybredna ;) ), więc wybór był szybki i bez wątpienia był strzałem w 10! Podczas naszego Wielkiego Dnia Aneta i Kamil tak sprytnie wtopili się w tłum, że czuliśmy się bardzo swobodnie, nie stresowaliśmy się obiektywem aparatu, a tym samym uchwycone momenty były bardzo naturalne i przywołują wiele miłych wspomnień. Podczas dodatkowej sesji zdjęciowej również byli niezastąpieni, a efekty sesji są chyba naszymi ulubionymi zdjęciami, do których (naprawdę!) wracamy przynajmniej raz w tygodniu :) Z radością pokazujemy zdjęcia rodzinie oraz znajomym, którzy również są pod wrażeniem efektów i słyszymy wiele miłych słów. Serdecznie dziękujemy za towarzyszenie nam w najpiękniejszym dniu naszego życia oraz uchwycenie najważniejszych dla nas momentów!

Pozdrawiamy, Kasia & Piotr

Uau. Rumienimy się z zawstydzenia i radości i zapraszamy wszystkich nie mogących się już doczekać na zdjęciową opowieść… :)